חם קר תת כיורי

חם קר תת כיורי

מהו חם קר תת כיורי? איך המכשיר יכול לתרום להיגיינת המים בבית? האם ישנה המלצה להתנסות באחד שכזה? ובכן, זו לחלוטין בחירה אישית וכתבה זו תנסה לכסות אף במעט את הנושא.

מה זה חם קר תת כיורי?

חם קר תת כיורי יכול לספק זרם מידי של מים חמים או מים קרים, בין אם זה להכנת משקאות, מרקים, רטבים או פשוט למטרות של חימום בקבוקי תינוקות. זרם המים החמים יכול להמס גם שעווה, לטהר כתמי פירות ((berries מבגדים, וכיוצא בזה. חם קר תת כיורי יכול לחסוך את הזמן שבמקרים אחרים היו מוקדש עבור חימום מים – אם כי, באם רוצים לחמם מים ולהשקיע בזה זמן, הרי זה משובח והרי שזה יכול להיות חלק רלוונטי מן המלאכה.

מה הם המאפיינים של מכשיר חם קר תת כיורי

ישנם כל מיני סוגים למכשירי חם קר תת כיורי. ראשית כל, אחד הדברים שטרם ציינו – הוא שהמכשיר למעשה תת כיורי. כלומר, הוא נמצא מתחת לכיור. ועם זאת אפשר שהוא יגיע בכל מיני דגמים שונים שיכולים לאפשר פונקציה כזו או אחרת.

לדוגמה, ישנו מכשיר חם קר תת כיורי המאפשר מים חמים באופן מידי. כלומר, מבלי לחכות שירתחו על סיר או משהו דומה. אם כי באופן סביר אפשר להניח שיש זמן הרתחה מסוים עבור המכשיר, שכן לא ברור אם הוא שומר על מים חמים בכל רגע נתון או מרתיח אותם בעת שהוא מזהה בקשה להניב מים חמים. אפשר שמכשיר שכזה יהיה מחובר גם לפילטר של מים, והדבר יכול להיות טוב מאוד וזאת כיוון שכל הכימיקלים, המתכות וכיוצא בזה שביכולתו לסנן מהמים, הרי שישפיעו על איכותם (אולי לטובה) ועל טעמם (אולי לטובה).

מעבר לכך, יש לו גם אפשרות להפיק מים קרים. שזה הרי טבוע בשמו חם קר תת כיורי.

כאשר ישנה אופציה באם לקנות מכשיר כזה או אחר, סביר שזה משנה יותר ברמת הפונקציה מאשר המראה לאור כך שהוא נשאר מתחת לכיור.  כך שבאם הוא מתאים מבחינת עיצוב המוצר שלו להצבה מתחת לכיור, והוא מתאים מבחינת הפונקציות הרלוונטיות השונות – ייתכן שהוא מתאים לשימוש בפינה כזו או אחרת בבית מתחת לכיור. אם כי מתבקש לעשות מחקר לגבי האיכויות שלו ומה הוא באמת מניב.